Instagram

25 niesamowitych zdjęć zgłoszonych do konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2019

Wildlife Photographer of the Year to jeden z najbardziej prestiżowych (choć można zaryzykować stwierdzenie, że jest numerem jeden) konkursów fotograficznych związanych z dziką przyrodą - Odbywa się corocznie już od 55 lat i właśnie zostało zaprezentowanych 25 fotografii wyróżnionych w kategorii LUMIX People’s Choice Award.

 

 

 

Jak w przypadku wszystkich zdjęć nagradzanych i wyróżnianych w tym konkursie fotograficznym, zaprezentowane przez organizatorów obrazy zachwycają perfekcją techniczną, niesamowitymi spojrzeniami na dziką przyrodę, a także oryginalnymi pomysłami na kadry. Wśród nich można znaleźć przeróżne gatunki zwierząt, sfotografowane zarówno w krainie wiecznych mrozów, jak i w tropikach. Fotografowie nadsyłający zdjęcia na ten konkurs poświęcają także sporo uwagi zwierzętom trzymanym w niewoli. 
 
Warto nadmienić, że aktualnie trwa nabór zdjeć do kolejnej edycji. Warto jednak się pospieszyć, gdyż swoje propozycje można zgłaszać tylko do 12 grudnia 2019 roku. Co więcej od 5 grudnia opłata za zgłoszenie prac wzrośnie z 30 GBP do 35 GBP (odpowiednie około 150 i 175 złotych). Laureatów konkursu poznamy w marcu przyszłego roku. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.
 
Poniżej można obejrzeć 25 zdjęć wyróżnionych w kategorii LUMIX People’s Choice Award.

Konkurs fotograficzny Wildlife Photographer of the Year 2019 - zdjęcia wyróżnione w kategorii LUMIX People’s Choice Award

Poprzedni wpis: Zając wygrywa konkurs fotografii przyrodniczej

Kolejne wpisy:

DANE FIRMY:
adres

Adres:  ul.Św.Wojciech 37

         41-922 Radzionków

telefon

telefon:  507926348

mail

e-mail:  firma@studiofotoa.pl

INFORMACJE:

KOMUNIA OFERTA